zásady zpracování
osobních údajů

fotogalerie - 2015/2016

Sportovní hry

Dnes si pro naše předškolní -velké děti připravila paní učitelka Martina Krásová ze ZŠ společně s dětmi sportovní hry. Děti si obcházely jednotlivá stanoviště,kde na ně čekaly různé úkoly-jízda na koloběžce slalomem,chůze na lavičce,přeskakování lavičky, podlézání pod lanem,přeskoky lana, chytání a házení míče jednou rukou, chůze,běh v rytmu bubínku, různé poskoky,cvičení se švihadlem apod. Děti si vždy po splnění daného úkolu zašly za Adélkou,která jim dala do jejich listu razítko. Všechny děti byly velmi šikovné, snažily se ,co se dalo,přesto,že v dnešním dni bylo opravdu horko:-).Tekutiny byly doplněny a děti za svou snahu a skvělé výkony byly odměněny diplomem a potleskem dětí a přítomných učitelek.
Děkujeme paní učitelce i dětem ze ZŠ za super strávené sportovní odpoledne.

Pro ZŠ Kujavy platí v měsíci červnu pro tyto dny 12.6., 14.6., 19.6., a 25.6., oběd číslo 2. v ostatní dny platí oběd č. 1. Pro MŠ Kujavy platí stále oběd č. 1.

Sportovní den
v Pustějově