naše škola

naše škola

menu

úvodní stránka
kontakty
základní škola
rozpočet
mateřská škola
školní družina
školská rada
zásady zpracování
osobních údajů
fotogalerie
registr oznámení
autor stránek

naše obec

naše obec

mažoretky Kujavy

Noc 
s Andersenem

Noc s Andersenem

Celé Česko
čte dětem
fotogalerie - 2015/2016


Indiánská stezka za hledáním pokladu

Dne 24.6.2016 proběhla ve školce Indiánská stezka za hledáním pokladu, na kterou se děti už celý týden připravovaly a moc těšily. Přestože bylo ten den opravdu hodně teplo, děti zvládly jako správní Indiáni i ve stížených podmínkách plnit úkoly na jedničku. Malí Indiáni měli za úkol splnit 10 úkolů, pak se nechali namalovat na obličej od paní Lojkové a její sestry , /za co jim moc děkujeme/včetně paní učitelky Ivety,jako náčelnice malých Indiánů.Mezi úkoly ,které děti plnily patřilo:chytání rybiček na magnet, dále plížení se pod lanem, poznávání bylinek v květináči, skládání puzzle supa/děkujeme za výrobu paní Denise Gebauerové,/pak poznávání zvířátek, skákání,běh s koníkem mezi kroužky, skákání v pytli, hod šiškami na bizona/děkujeme za výrobu opět paní Lojkové-mamince od Adélky Kleinové/, chůze po barevných kamenech přes vodu, hledání dvou stejných totemů.
A na závěr děti měly za úkol najít poklad, kde je v truhle čekala sladká odměna,kterou nám zakoupila paní Mikušová V. -maminka od Terezky Báčové.Také moc děkujeme. 
O cukrovíčko, jako vždy, se nám postarala paní Danka Čížová a její muž o skvělé osvěžení chobotnicí, která stříkala na děti vodu,což se jim samozřejmě v tom parném dni líbilo.Taktéž oběma děkujeme. Odpočinout si mohli rodiče s dětmi na dekách připravených na trávě pod vrbičkou. 
Táboráček musel být odložen, ale uděláme si jej buď v nejbližších dnech v tomto týdnu nebo o prázdninách.
 

projekty

úřední e-deska

úřední e-deska

jídelníček


Pro ZŠ Kujavy platí v měsíci červnu pro tyto dny 12.6., 14.6., 19.6., a 25.6., oběd číslo 2. v ostatní dny platí oběd č. 1. Pro MŠ Kujavy platí stále oběd č. 1.

Ovoce do škol

nové fotografie

Sportovní den
v Pustějově

Akademie

Obecní veselice
s Českým rozhlasem - Pustějov

Karikaturista - Václav Šípoš

Malování nití v ŠD

Renarkon 3. blok

Školní výlet - Bílá

Svět slova - výtvarná soutěž ve Fulneku