celoroční projekt "TADY JSME DOMA"

fotogalerie - 2015/2016

Indiánská stezka za hledáním pokladu

Dne 24.6.2016 proběhla ve školce Indiánská stezka za hledáním pokladu, na kterou se děti už celý týden připravovaly a moc těšily. Přestože bylo ten den opravdu hodně teplo, děti zvládly jako správní Indiáni i ve stížených podmínkách plnit úkoly na jedničku. Malí Indiáni měli za úkol splnit 10 úkolů, pak se nechali namalovat na obličej od paní Lojkové a její sestry , /za co jim moc děkujeme/včetně paní učitelky Ivety,jako náčelnice malých Indiánů.Mezi úkoly ,které děti plnily patřilo:chytání rybiček na magnet, dále plížení se pod lanem, poznávání bylinek v květináči, skládání puzzle supa/děkujeme za výrobu paní Denise Gebauerové,/pak poznávání zvířátek, skákání,běh s koníkem mezi kroužky, skákání v pytli, hod šiškami na bizona/děkujeme za výrobu opět paní Lojkové-mamince od Adélky Kleinové/, chůze po barevných kamenech přes vodu, hledání dvou stejných totemů.
A na závěr děti měly za úkol najít poklad, kde je v truhle čekala sladká odměna,kterou nám zakoupila paní Mikušová V. -maminka od Terezky Báčové.Také moc děkujeme.
O cukrovíčko, jako vždy, se nám postarala paní Danka Čížová a její muž o skvělé osvěžení chobotnicí, která stříkala na děti vodu,což se jim samozřejmě v tom parném dni líbilo.Taktéž oběma děkujeme. Odpočinout si mohli rodiče s dětmi na dekách připravených na trávě pod vrbičkou.
Táboráček musel být odložen, ale uděláme si jej buď v nejbližších dnech v tomto týdnu nebo o prázdninách.

pro ZŠ Kujavy
platí oběd č. 1.