zásady zpracování
osobních údajů

fotogalerie - 2015/2016

Den obce

Dne 25.6.2016 vystoupily děti ze ZŠ Kujavy se svým vystoupením mažoretek, děti předvedly 2 taneční vystoupení,kde vystoupily v prvním tanečním vystoupení i některé z našich dětí z MŠ, které navštěvují kroužek-mažoretky, pod vedením paní učitelky Ivy Kudělové ze ZŠ.
Další taneční vystoupení předvedly děti z MŠ tentokráte s moderním tancem pod vedením paní učitelky Ivety Lužové a její dcery Lenky Vargové, studentky 3.ročníku Střední ped.školy v Přerově a zároveň bývalé tanečnice a několikanásobné mistryně ČR v tanci a jednou mistryně světa v tanci.Děkujeme jí tímto,že si na nás našla čas a děti si mohly vyzkoušet i moderní tanec.
Na závěr tance byl zařazena i tzv.šňůra, kterou skvěle zvládly Adélka Kleinová a Terezka Báčová.
Přesto,že byl tanec náročný,zvládly jej nakonec všechny děti a sklidily za to od diváků a svých rodičů velký potlesk.

Pro ZŠ Kujavy platí v měsíci červnu pro tyto dny 12.6., 14.6., 19.6., a 25.6., oběd číslo 2. v ostatní dny platí oběd č. 1. Pro MŠ Kujavy platí stále oběd č. 1.

Sportovní den
v Pustějově