zásady zpracování

Členové školské rady
Za zřizovatele:
Za pedagogické pracovníky:
Za zákonné zástupce nezletilých žáků:

Školská rada je orgán školy, kterou zřizuje zřizovatel, umožňující zákonným zástupcům nezletilých žáků, zletilým žákům a studentům, pedagogickým pracovníkům školy, zřizovateli a dalším osobám podílet se na správě školy.
Školská rada schvaluje výroční zprávu o činnosti školy, školní řád a pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků. Vyjadřuje se k návrhům školních vzdělávacích programů a k jejich následnému uskutečňování. Projednává inspekční zprávy České školní inspekce.
Zpracovává informace o škole dle dokumentů školy (dle § 28 školského zákona).
Podává podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli, orgánům vykonávajícím státní správu ve školství a dalším orgánům státní správy.
Podává návrh na odvolání ředitele a podává návrh na vyhlášení konkursu na ředitele školy.

Rádi bychom s Vámi sdíleli Vaše radosti i starosti týkající se školního života Vašich dětí. V rámci našich pravomocí se chceme podílet na chodu kujavské školy a jsme připraveni přispět radou i pomocí.
Na emailové adrese
sr.kujavy@seznam.cz očekáváme Vaše podněty, náměty, připomínky. Byli bychom rádi, kdyby školská rada sloužila ke vzájemné komunikaci mezi rodiči, pedagogickými pracovníky a zřizovatelem.

Pro ZŠ Kujavy platí v měsíci červnu pro tyto dny 12.6., 14.6., 19.6., a 25.6., oběd číslo 2. v ostatní dny platí oběd č. 1. Pro MŠ Kujavy platí stále oběd č. 1.

Sportovní den
v Pustějově