zásady zpracování

Za zřizovatele: Zdeněk Pavlík , Ivana Krejčířová
Za pedagogické pracovníky: Mgr. Pavlína Tvardková, Lucie Slívová
Za zákonné zástupce nezletilých žáků: Zdeněk Klapuch, Marián Vorel

Školská rada je orgán školy, kterou zřizuje zřizovatel, umožňující zákonným zástupcům nezletilých žáků, zletilým žákům a studentům, pedagogickým pracovníkům školy, zřizovateli a dalším osobám podílet se na správě školy.
Školská rada schvaluje výroční zprávu o činnosti školy, školní řád a pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků. Vyjadřuje se k návrhům školních vzdělávacích programů a k jejich následnému uskutečňování. Projednává inspekční zprávy České školní inspekce.
Zpracovává informace o škole dle dokumentů školy (dle § 28 školského zákona).
Podává podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli, orgánům vykonávajícím státní správu ve školství a dalším orgánům státní správy.
Podává návrh na odvolání ředitele a podává návrh na vyhlášení konkursu na ředitele školy.

Rádi bychom s Vámi sdíleli Vaše radosti i starosti týkající se školního života Vašich dětí. V rámci našich pravomocí se chceme podílet na chodu kujavské školy a jsme připraveni přispět radou i pomocí.
Na emailové adrese
sr.kujavy@seznam.cz očekáváme Vaše podněty, náměty, připomínky. Byli bychom rádi, kdyby školská rada sloužila ke vzájemné komunikaci mezi rodiči, pedagogickými pracovníky a zřizovatelem.

kde nás najdete

30. 9. platí oběd č. 2. V měsíci říjnu platí pro tyto dny: 4. 10., 7. 10., 9. 10., 15. 10., 18. 10. oběd č. 2, ostatní dny zůstává platný oběd č. 1.

upozornění

ŠD - záložky z SK